Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, która to choć raz w całym swoim życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której to pod żadnym pozorem nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót wzięty z terminologii bankowej, który to zwyczajnemu klientowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu termin kredyt bez bik.
http://podzastaw.org
W zwięzłym artykule postaramy się naszym użytkownikom wytłumaczyć te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to jest organizacja, która to została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki uczyniły banki tak aby taktyka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której wejście posiadają jedynie banki. Przenikają do niej informacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które zyskujemy za określone działania.
pozyczki dla zadluzonych
Kredyt bez bik jak łatwo się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie pozyskać bez analizy danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Taką usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dość często mają widoczne opóźnienia. Wypada tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są oferowane przez podmioty pozabankowe.