Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już dzisiaj musimy stwierdzić, iż w ostatnim okresie znaczne zamieszanie na naszym rynku propozycji kredytowych dokonała wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Profesjonaliści wskazują na okoliczność, że coraz większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.
teraz kliknij w link
Dla nas jako dla długoletnich i obeznanych doradców finansowych nie ma w tym nawet minimalnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji polityki dawania kredytów przez rodzime banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt pozyskiwał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem znacznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli takich które to były w sposób nieprawidłowy opłacane. W tym momencie taktyka kredytowa jest o wiele mocniej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest stosunkowo kłopotliwe i z tym należy wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie popularna.
post informacyjny
Masa osób, które to nie orientuje się w zagadnieniach finansów może z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Niezależnie od tego są spore różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.