Pożyczka na oświadczenie dla osób z komornikiem


Egzystujemy w społeczeństwie materialistycznym. Posiadamy możliwość to dostrzec każdego dnia, lustrując telewizję, wędrując po Sieci i przeglądając codzienną prasę. Z każdego punktu napastują nas propozycje reklamowe, które to zachęcają do kupna nowego samochodu lub nowatorskiego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem technologii, w tej chwili jest już stare. W jaki sposób możemy coś zakupić jeśli nasze honorarium na to nie zezwala. Wspaniałym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie mamy możliwość zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów kredytowych, które to są oferowane na naszym własnym rynku usług kredytowych”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest wyrażenie oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół gdy ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle istotne, że na tego rodzaju dokumencie są widoczne możliwe obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Jeżeli bank zobaczy tego rodzaju wzmiankę to jasnym jest, że kredytu w jakimkolwiek wypadku nie udzieli.

Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego przychodu (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są udzielane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. firmy chwilówkowe.